Spotkanie ŁKS Łódź II vs Lech Poznań II, wynik końcowy 2-2

W meczu II ligi - East pomiędzy drużynami ŁKS Łódź II i Lech Poznań II, które odbyło się na Stadionie Miejskim LKS Łódź, padł remis 2-2. Spotkanie rozegrane zostało 15 kwietnia 2024 roku o godzinie 16:15. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1-0, jednak ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami.

Relacja z meczu piłki nożnej: ŁKS Łódź II - Lech Poznań II

W dniu 15 kwietnia 2024 roku na stadionie Miejskim ŁKS Łódź II odbyło się spotkanie pomiędzy drużyną gospodarzy a gośćmi z Lecha Poznań. Sędzią głównym tego starcia był F. Kaliszewski. Atmosfera na trybunach była gorąca, kibice dopingowali swoje zespoły od pierwszego gwizdka.

Po ostrych bojach na murawie, to gospodarze jako pierwsi wpisali się na listę strzelców. Już w 8. minucie A. Młynarczyk ustalił prowadzenie dla ŁKS Łódź II, zdobywając bramkę na 1-0.

Po przerwie to Łódźczanie podwyższyli prowadzenie. Ł. Dynel w 65. minucie skutecznie pokonał bramkarza Lecha, ustalając wynik na 2-0. Sytuacja zaczęła się komplikować dla gości, ale nie zamierzali się oni poddawać.

Lech Poznań II zaczął odrabiać straty. S. Pawłowski najpierw w 72. minucie zmniejszył różnicę, zdobywając bramkę na 2-1. Napięcie na boisku rosło, a emocje sięgały zenitu.

W końcówce meczu, w 88. minucie, znów S. Pawłowski zapisał się na listę strzelców, tym razem doprowadzając do wyrównania 2-2. Obie drużyny walczyły do końca, jednak ostatecznie podział punktów był sprawiedliwy.

Obie ekipy otrzymały żółte kartki za zbyt agresywne zachowanie na boisku. Gospodarze: A. Louveau, J. Kuzma, A. Tutyskinas, A. Iwanczyk. Goście: M. Wichtowski, I. Brzyski.

Nie odnotowano czerwonych kartek podczas tego pojedynku. Mecz zakończył się remisem 2-2, dający jednemu i drugiemu zespołowi po jednym punkcie.

ŁKS Łódź II w kolejnych meczach zmierzy się z zespołami Olimpii Grudziądz, SKRA Częstochowa oraz Radunii Stężyca. Natomiast Lech Poznań II czeka rywalizacja z drużynami Stomilu Olsztyn, Kalisza oraz Hutnika Kraków.